Blogosfera

01.02.2018

Znalezione obrazy dla zapytania obsługa klienta

Szanowni Sprzedawcy...

Pytacie czy mamy dużo odwiedzających naszą stronę, odpowiedz brzmi TAK i NIE. Dlaczego? Bo kupujący odwiedza dany portal aby kupić konkretną rzecz a gdy widzi że jest mało aukcji i nie ma jego produktu który go interesuje odchodzi. Wniosek nasuwa się sam, to od sprzedających zależy ilu będzie kupujących, im więcej wystawicie aukcji tym więcej będzie kupujących. My jako serwis aukcyjny wspomożemy was darmowymi kampaniami reklamowymi w internecie, tylko najpierw musimy mieć co reklamować. 

Wystarczy poświęcić odrobinę czasu na import i wystawienie aukcji a my zajmiemy się resztą. To nic nie kosztuje a możecie tylko zyskać. 

Zapraszamy!

03.01.2018

Znalezione obrazy dla zapytania ski shoes and ski


Poradnik U-stock.pl: Jak kupować buty narciarskie?

Bez względu na to czy sezon zimowy właśnie się zakończył, czy rozpoczął, prędzej czy później staniesz przed wyborem butów narciarskich. Często traktowane są po macoszemu, nie należy jednak pomijać butów, ponieważ mają bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Firm, które wypożyczają buty, dbają nie tylko o ich konserwacje, ale i czystość. Pozostaje jednak nutka niepewności, co do higieny wcześniejszego użytkownika. Drugi aspekt, posiadania własnych butów jest czysto praktyczny. Buty mają plastyczne botki, pozwalające na indywidualne dopasowanie, do kształtu naszych stóp.

Od czego zacząć poszukiwania?

Kluczowe są dwa pytania przed zakupem butów narciarskich: Jaki jest poziom naszych umiejętności? Ile czasu spędzimy na skoku? Mierzymy długo i tylko te modele, które do zapięciu botka nadal są wygodne. Jeżeli but nas uciska lub jest luźny zmieniamy model lub / i producenta. Właściwe dobrany model zapewni nam bezpieczeństwo i radość z wypoczynku na świeżym, górskim powietrzu.

Rodzaje butów

Podczas wyboru butów narciarskich ważna jest intensywności z jaką będziemy je użytkować. Dla amatorów, którzy narty wkładają „przy okazji”, najlepsze będą buty w miarę możliwości lekkie i wygodne. Jeżeli zaś, dzień spędzamy aktywnie, cały czas doskonaląc swoje umiejętności powinniśmy nabyć buty do jazdy całodzienniej, o dość dużej sztywności. Lubiący prędkości i ostrą jazdę pasjonaci, zadowoleni będą z butów o dużej sztywności. Kolejnym aspektem, który należy przeanalizować wybierając buty narciarskie to poziom naszych umiejętności.

Nie przeceniajmy swoich umiejętności, nie kupujmy butów dla średnio zaawansowanych narciarzy mając drugi raz narty na sobie. Najwygodniejsze są buty, Allroundowe, czyli do wszystkiego. Sprawdzą się one w jedzie rekreacyjnej i nieco bardziej sportowej.

Terminem All Mountain określa się grupę butów dla zaawansowanych narciarzy. Modele te są dość sztywne, o indeksie od 90 do 110/120. Botki w modelach All Mountain, wykonane są z termoplastycznych materiałów. Dopasowują się one idealnie do kształtu stopy, posiadają dobre właściwości oddychające i cieplne.

Canting to regulacja cholewki buta tak, aby dopasować ją do kształtu naszych nóg. Znajdziemy też regulację klamer mikro i makro, dzięki czemu możliwa jest regulacja zapięcia tak aby but stabilnie , ale bez ucisku trzymał goleń, śródstopie i piętę.

Buty określane mianem Freeride, służą do jazdy poza trasą. Tu sztywność skorupy musi być zdecydowanie większa, około 110-130. W standardzie posiadają gumową, wymienna podeszwę, umożliwiającą podchodzenie nawet w trudnych warunkach.

Modele opisywane jako Race to buty dla wytrawnych narciarzy. Dla nich producenci przygotowali buty o skorupie minimum 120. Buty Race swoim wyglądem przypominają odlewy z kompozytu o masywnych klamrach. Nie są najwygodniejsze, bo nie mogą być! Wszystko po to, aby minimalizować ruch stopy, by cała energia została przekazana na narty. To buty do agresywnej, szybkiej jazdy.

Cholewka i wierzch buta

Cholewka i wierzch buta nazywany skorupą, powinien być miękki. Warto wybrać model wyposażony w funkcję Ski / Walk, która nie tylko ułatwi zakładanie butów, ale i spacerowanie po skoku. Z przełącznika Ski/ Walk powinny zrezygnować osoby preferujące bardziej ambitną jazdę. Buty narciarskie przede wszystkim powinny być wygodne, nie mogą uciskać stóp.

Podczas zakupu nie należy mierzyć obuwia na dwie pary skarpet. W sklepie daj sobie też wystarczająco dużo czasu, aby but mógł dopasować się do Twojej stopy (minimum 20 min).

Flex Index

Istotnym parametrem określającym sztywność butów jest Flex Index. Naczelna zasada mówi, że im wyższy wskaźnik tym sztywniejsze obuwie, przeznaczone do jazdy wyczynowej. I tak sztywność między 40 a 70 będzie idealna dla osób rozpoczynających przygodę z nartami. Średnio twarde buty to takie gdzie współczynnik wynosi między 70 a 90 właściwe dla narciarzy średnio zaawansowanych. Wartość powyżej 90 oznacza sztywne buty, przeznaczone dla dobrze jeżdżących i zaawansowanych narciarzy.

Wiele rodzajów butów narciarskich znajdziesz u nas w kategorii – artykuły sportowe

Znalezione obrazy dla zapytania ski shoes and ski